نمایندگی دستگاه کربوکسی مدایون

نمایندگی دستگاه کربوکسی مدایون ، فروش این محصول را بر عهده داشته و این محصول را با قیمت رسمی تولیدکننده به مشتری عرضه میدارد. خریداران می توانند با مشاهده نرخ های تعیین شده آن را خریداری کرده و از آن استفاده نمایند. دستگاه کربوکسی مدایون که شرکت آراد به شما عرضه میدارد دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش نامحدود می باشد.

بهترین دستگاه کربوکسی تراپی

خرید دستگاه کربوکسی مدایون از نمایندگی

برای خرید دستگاه کربوکسی مدایون از نمایندگی های مجاز می توان به صورت اینترنتی از طریق سایت شرکت آراد و حضوری اقدام کرد.

بسیاری از مشتریان برای آسان تر شدن شیوه خرید و بررسی قیمت دستگاه کربوکسی تراپی به صورت غیرحضوری خرید خود را انجام می دهند.

این دستگاه یکی از پیشرفته ترین دستگاه های کربوکسی تراپی می باشد که در مدل S  تولید شده است.

پیشرفته ترین این دستگاه مدل S می باشد که دارای صفحه لمسی بوده و این امکان را می دهد تا بتوان به راحتی از آن استفاده کرد. دارای منوی تمام دیجیتالی است. میزان کنترل بر دستگاه و کاربری آن را راحت تر نموده است.

برای هر قسمت مورد نظر منوی خاصی در نظر گرفته شده است که باتوجه به آن میزان تزریق گاز دی اکسید کربن زیاد و یا کم می شود همچنین توسط این دستگاه می توان با دقت ۰٫۵CC تزریق را انجام داد.

نمایندگی دستگاه کربوکسی مدایون

دفتر اصلی خرید دستگاه کربوکسی مدایون

با خرید دستگاه کربوکسی تراپی مدایون از دفتر اصلی می توان در بسیاری از هزینه های پرداختی صرفه جویی کرد.

این نمونه از دستگاه برای کاربردهای زیادی طراحی شده است و می توان از آن برای کاهش توده چربی موضعی، بهبود ظاهراسکارهای ناشی از سوختگی، آکنه و جراحی، جلوگیری از ریزش مو، درمان پسوریازس، جلوگیری از شل شدگی و افتادگی پوست، چروک های صورت و دور چشم، جوانسازی پشت دست و گردن، درمان تیرگی دور چشم و مناطق مختلف بدن، بهبود ظاهر استرچ مارک، برطرف کردن چین چروک ها و خطوط ریز دور دهان و خط اخم و خط خنده، کاهش سلولیت و… مورد استفاده قرار می گیرد.

کربوکسی تراپی مدایون

مرکز نمایندگی دستگاه کربوکسی مدایون

دستگاه کربوکسی مدایون در مرکز فروش شرکت آراد به خریداران ارائه داده می شود . نمایندگی دستگاه کربوکسی مدایون به طور رسمی دستگاه را با همان قیمت تولیدکننده به مشتری ارائه می دهد. و حریداران می توانند با بهای تمام شده خوبی آن را خریداری کنند.

بسیاری از افراد که از مرز سی سالگی گذشته اند می توانند برای کشیدن پوست و سفت کردن دور چشم و رفع غبغب از روش های درمان کربوکسی تراپی استفاده نمایند.

البته هر چه بیمار جوان تر باشد نتیجه بهتری حاصل شده و از بهبود رنگ، شفافیت و بافت پوست به خوبی ترمیم شده و می توان پوست زیبایی را داشت.

همچنین بیمارانی که نگران غیرطبیعی بودن نتایج تزریق های مختلف برای از بین بردن چین و چروک هستند می توانند از تکنولوژی جدید کربوکسی تراپی برای جوانسازی و رفع چین و چروک استفاده نمایند.

از همین رو می توان پوست جوان و شادابی را داشت و برای هر نوع بیماری پوستی از شیوه درمان کربوکسی تراپی استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما