چگونه دستگاه مکنده دود اتاق عمل را با قیمت مناسب خریداری کنیم؟

امروزه متخصصان و جراحان پوست و مو با وجود استفاده روز افزون از دستگاه های لیزر و کوتر بیش از گذشته در معرض دود ناشی از تخریب ضایعات پوستی قرار دارند این دود را اصطلاحا surgical می نامند استنشاق دود جراحی نه تنها به طور بالقوه سرطان زا است بلکه سبب بیماریهای ریوی و انتقال ویروس های همراه این دود به پزشک ، پرسنل و بیمار می شود.

دستگاه مکنده دود اتاق عمل
مکنده دود پزشکی

دلایل استفاده از دستگاه مکنده دود اتاق عمل چیست؟

بخارات ناشی از کاربرد دستگاه لیزر و رادیوفرکانسی بر روی پوست و ضایعات مختلف موجب به خطر افتادن سلامتی کادر درمانی و بیمار می شود. این بخارات مخلوطی از جرم های مملو از گرد وغبار و ذرات مضر مانند: هیدروکربن ها، نیتریلها،فنولها،اسیدهای چرب،بتادین،بنزن ،اکریلونیتریل،سیانید هیدروژن،مونوکسید کربن و…… می باشد که استنشاق این مواد موجب بروز سرطان و انتقال عفونت و حساسیت ، تحریک چشم ، حالت تهوع و سرگیجه ، آلرژی و بیماری خونی از قبیل آنمی و حتی لوسمی و دیگر بیماریها می گردد.همچنین این ذرت موجب تشکیل لایه هایی از آلودگی در دستگاه لیزر و رادیو فرکانسی خواهد شد که سبب کاهش شدید طول عمر دستگاه می گردد. بخارات و ذرات مضر و آلودگی ها می بایست قبل از انتشار در فضایی محیط به طور کامل و مستقیما از محل ایجاد آنها خذف شوند.

دستگاه مکنده دود اتاق عمل
مکنده دود ماهان

نحوه عملکرد دستگاه مکنده دود MH-20

دستگاه مکنده دود MH-20 به این صورت عمل می کند که ابتدا باید لوله مکنده دود را در فاصله 2-5 سانتیمتری محل مورد نظر قرار دادو دستگاه مکنده دود را روشن و سپس پزشک یا اپراتور دستگاه می تواند شروع به کار کند . دستگاه، دود و آلاینده های موجود را قبل از پخش شدن در محیط به داخل محفظه دستگاه که کاملا عایق بندی شده است هدایت می کند سپس دود با عبور از فیلترهای 5لایه کوچکترین ذرات موجود را تا 0.005 میکرون در خود نگاه داشته و هوا تصفیه کرده و هوای سالم و تمیز را از خود خارج می کند.

دستگاه مکنده دود اتاق عمل
مکنده دود MH-20

ویژگی های دستگاه مکنده دود MH-20

 

این دستگاه دارای 5 لایه فیلتر جهت جذب ذرات بسیار ریز تا 0.005 میکرون می باشد که عبارتند از:

  1. PRE
  2. ULPA
  3. HEPA
  4. Activated Carbon
  5. Granol
  6. نمایشگر عمر فیلتر
  7. قدرت مکش قابل تنظیم
  8. طراحی فشرده
  9. کم صدا
  10. حمل آسان
  11. قابلیت تنظیم لوله در تمامی زوایا
دستگاه مکنده دود اتاق عمل
مکنده دود پزشکی

خرید دستگاه مکنده دود ماهان

 

دستگاه مکنده دود پزشکی را می توان از فروشگاه های انتیرنتی در حداقل زمان خریداری نمود .این دستگاه مورد تایید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد و دارا ییک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. در هنگام خرید از کیفیت فیلترهای مورد استفاده اطمینان و همچنین از گارانتی و خدمات پس از فروش اطمینان حاصل نمایید. جهت آگاهی از قیمت و خرید با مشاوران ما از طریق کانال های ارتباطی تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما