دستگاه مکنده دود لیزر کم صدا و با کیفیت خریداری کنیم

دستگاه مکنده دود لیزر تری مد به گونه ای طراحی شده است که دود لیزر و  جراحی و … به راحتی تصفیه کرده تا بو و دود و سموم و سایر فرآورده های خطرناک حاصل از لیزر و جراحی را از هوای محیط حذف نماید.ما تلاش می کنیم شما را از خطرات ناشی از دود دستگاه های درماتولوژی مانند لیزرهای پوست و مو و جراحی و کوترهای و الکتروکوترها آگاه سازیم و به امید روزی که این سموم خطرناک از محل کار شما حذف گردد و محل امن و سالم بر ای شما و بیمارانتان باشد.جهت خرید می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

چرا استفاده از دستگاه مکنده دود لیزر ضروری است؟

دستگاه مکنده دود لیزر مدل تری مد ،موثر، با کیفیت ،استفاده آسان ،اقتصادی، کم صدا

دود جراحی یک محصول جانبی خطرناک است که در اثر استفاده از لیزر و کوترهای جراحی ،دستگاه های اولتراسونیک و سایر ابزارهای جراحی ایجاد می شود از آنجا که این ابزارها ،عروق و بافت و مایعات و خون  را ازبین می برند(تبخیر می شوند).  ماده گازی شکل تولید می کنند که دود نامیده می شود.و این دود حاوی سموم و ذرات مضرر بسیاری می باشد که می تواند به سلامتی پزشکان ،پرستاران و بیمار آسیب جدی برساند.   استفاده از دستگاه مکنده دود لیزر تری مد نیازی به دستیار جهت نگهداشتن آن نیست.و این بخاطر بازوی ارگونومیک جهت تنظیم دقیق می باشد. دستگاه دارای مکش عالی 400 لیتر بر دقیقه است.امتیازی که این دستگاه دارد این است که کاملا بی صدا می باشد(کمتر از 40 دسی بل) .

laser smoke evacuator
مکنده دود لیزر

دستگاه مکنده دود لیز ر مدل تری مد چگونه عمل می کند؟

دستگاه مکنده دود لیزر مدل تری مد دارای دریچه قیفی شکل از جنس پیرکس با قابلیت اتو کلاو و استریل می باشد دریچه را در فاصله 10-12 سانتی متری محل مورد نظر قرار دهید. دستگاه مکنده دود لیزر مدل تری مد دارای شش لایه  فیلترینگ دود می باشد. دستگاه مکنده دود لیزر ذرات آلاینده ها و دود و بخارات سمی موجود را قبل از پخش شدن در هوا و محیط به داخل محفظه خود که کاملا عایق بندی شده هدایت می کند سپس دود هدایت شده با عبور از شش مرحله فیلترینگ  ذرات بسیار ریز حدود 0/005 میکرون را در خود نگه داشته و هوای پاکیزه و بدونه آلودگی از دستگاه خارج می شود لازم به ذکر است که شلنگ سیلکونی دستگاه قابلیت اتوکلاو واستریل شدن را دارا می باشد.

laser smoke evacuator
نحوه قرار دادن قیف مکنده دود لیزر مدل تری مد

مزایای خرید دستگاه مکنده دود لیزر مد ل تری مد:

  •  دستگاه مکنده دود لیزر تری مد یک تخلیه کننده دود به منظور جذب و فیلتر موثر دود جراحی ،ذرات ریز معلق در هوا،و سایر بخارات بالقوه خطرناک می باشد .
  • این دستگاه دارای شش لایه فیلترینگ دود می باشد
  • همچنین مهمترین مسئله در این دستگاه مکنده دود  لیزر موتور دستگاه می باشد که دارای بهترین و با کیفیت ترین در نوع خود می باشد موتور دستگاه ساخت ایتالیا می باشد
  • دستگاه مکنده دود لیزر تری مد دارای 2دسال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد
  • دستگاه مکنده دود لیزر تری مد کاملا بی صدا می باشد(40 دسی بل)
  • دستگاه مکنده دود لیزر تری مد دار ای نمایشگر طول عمر فیلتر هست
  • بازوی ارگونومیک جهت تنظیم قیف و شلنگ برای مکش بدونه نیاز به دستیار
  • قابلیت کنترل با پدال
laser smoke evacuator
مکنده دود لیزر مدل تری مد

 فروش وقیمت دستگاه مکنده دود لیزر مدل تری مد:

مهمترین و اساسی ترین مسئله هنگام خرید یک دستگاه مکنده دود  فیلترهای دستگاه می باشد چون هر فیلتر 250-300 ساعت کاری برای شما کار  می کند   فیلتر های این دستگاه دارای کیفیت در حد نوع خارجی آن و در عین حال قیمت مناسب می باشد.بنابر این بسیار با صرفه و اقتصادی می باشد و نیازی نیست که هرچند وقت یکبار هزینه گزافی بابت تعویض فیلتر انجام بدهید.جهت خرید دستگاه مکنده دود لیزر تری مد با قیمت مناسب و با عرضه مستقیم وبدونه واسطه می توانید با شماره 09120485587 تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما