ط

مشاوره و سفارش

ماموریت :

شرکت تجهیزات زیبایی آراد با برند بی یو کو با هدف خرید و فر وش دستگاه های پزشکی زیبایی پوست با تمرکز بر بازاریابی و فروش اینترنتی و حضوری محصولات تولید داخل و واردات دستگاه های با کیفیت تشکیل گردیده است. ما قصد داریم که مجموعه ای از بهترین دستگاه های زیبایی کلینیکی و سالنی را گردآورده و قدرت انتخاب بیشتری را به مشتریانمان هدیه کنیم.

چشم انداز :

چشم اندازه دو ساله شرکت تجهیزات زیبایی آراد کسب بالاترین رضایت مندی مشتریان بین شرکت های عرضه کننده دستگاه های زیبایی است. و تلاش ما این است که هر روز بر آمار مشتریان وفادار خود در بازار ایران بیافزایم. و در نهایت گسترش بازار تجهیزات زیبایی تولید ایران به بازارهای بین المللی و ارزآوری محصولات با کیفیت تولید داخلی هدف غایی برند بی یو کو است.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :
شرکت تجاری بازرگانی تجهیزات پزشکی زیبایی آراد با برند بی یو کو با هدف خرید و فروش ،بازرگانی و صادرات و تولید دستگاه های زیبایی پوست در سال 1397 تاسیس گردید. این شرکت با بهرگیری از تجارب مشاوران و کارشناسان بازاریابی و فروش سعی در ارائه محصولات و خدمات پس از فروش با کیفیت به مشتریان توانسته است جایگاه خوبی در میان مخاطبان خود کسب نمایید.

مدیر فروش مجموعه تجهیزات زیبایی آراد

صنوبر اسماعیلی