کیت نانوفت قیمت خرید

کیت نانوفت یا ست نانوفت به مجموعه ابزاری  گفته می شود که جهت فرآوری نانوفت مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت کیت نانوفت بسته به تعداد فیلترها و رابط های و تولید کننده ست متغیر می باشد. بدلیل رضایت پزشکان و بیماران از انجام عمل نانوفت نظر طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است. کیت نانوفت یا ست نانوفت که در این مقاله به شما معرفی می شود ساخت ایران است و دارای مجوزها و استانداردهای لازم می باشد.

ست نانوفت چیست؟

کیت نانوفت

ست نانوفت شامل تعدادی رابط کوچک و یک رابط بزرگ و چند عدد فیلتر می باشد که برای فراوری نانوفت مور د استفاده قرار می گیرد. برای بدست آوردن نانوفت ابتدا مقداری چربی را از نواحی مختلف بدن مانند زیر شکم و یا چربی کشاله ران فرد گرفته و طی چند مرحله با استفاده از رابط های موجود در ست نانوفت چربی را خرد کرده از چربی به ماکروفت و میکروفت و سپس نانوفت  تبدیل می شود. بعد از فراوری نانوفت را از فیلترها رد می کنند تا بافت های همبند و ناخالصی های که همراه چربی است از مایع نانوفت جدا نمایند. بعد از این مرحله مایع ژل مانند نانوفت آماده تزریق با سر سوزن های بسیار ظریف گیج ۲۵،۲۷،۳۰،۳۱ است.و حالا می توانیم مایع ژل مانند را به قسمت های مختلف صورت و بدن تزریق کنیم. نانوفت چون از سلول های بنیادین فرد گرفته شده است به راحتی جذب بافت های ناحیه تزریق می شود. پس از شش ماه اثر جوان سازی آن قابل مشاهده است.

معرفی ست نانوفت

کیت نانوفتست دارای پنج رابط استاندارد سرنگ به سرنگ قفل شونده به انواع سرنگ ها ، در سایز و رنگ بندی متنوع جهت غربالگری اولیه و کوچک کردن بافت های چربی بزرگتر (ماکروفت) به ذرات کوچک تر و یکنواخت (میکروفت) می باشد.

 1. رابط سرنگ به سرنگ با قطر ۳٫۲ میلیمتر جهت خرد کردن مرحله اول فرآوری تبدیل بافت چربی ماکروفت به بافت یکنواخت میکروفت
 2. رابط سرنگ به سررنگ با قطر ۲٫۶ میلیمتر جهت خرد کردن مرحله دوم  فرآوری نانوفت
 3. رابط سرنگ به سرنگ با قطر ۲٫۲ میلیمتر  جهت خرد کر دن مرحله سوم فرآوری نانوفت
 4. رابط سرنگ به سرنگ با قطر ۱٫۶ میلیمتر جهت خرد کردن مرحله چهارم فراوری نانوفت
 5. رابط سرنگ به سرنگ با قطر ۱٫۲ میلیمتر جهت خرد کردن مرحله پنجم فراوری نانوفت
 6. رابط ها با پنج رنگ متنوع جهت راحتی کار مشخص شده اند

رابط سرنگ به سرنگ سایز بزرگ

کیت نانوفت

رابط سرنگ به سرنگ بزرگ جهت جایگذاری صافی/توری های/ فیلترهای مختلف نانوفت جهت فراوری نهایی تبدیل بافت های چربی میکروفت به چربی یکنواخت و عاری از بافت فیبروتیک و گرانوله و کیستیک نانوفت  و قابل تزریق با سوزن های ظریف گیج های ۳۰،۲۹،۲۷،۲۵

صافی یا توریهای ست نانوفت

کیت نانوفتصافی / توری های رنگ بندی شده در ۳ سایز پرکاربرد و استاندارد جهت غربالگری فیلترینگ و جدا کردن بافت همبند و گرانولوم و در نهایت فرآوری نانوفت یکنواخت و هموژن برای تزریق

 1. توری یا فیلتر یا صافی با قطر سوراخ های ۷۰۰ میکرون
 2. توری یا فیلتر یا صافی با قطر سوراخ های ۳۰۰ میکرون
 3. توری یا فیلتر یا صافی با قطر سوراخ های ۹۰۰ میکرون

وسایل جانبی همراه ست نانوفت

کیت نانوفت

 

 1. دیش درب دار سلیکونی ویژه ست نانوفت جهت استریل کردن تمامی ابزارها و استفاده مجدد ست یکی از امتیازات دیگر این محصول ارزشمند می باشد.
 2. ست نانوفت دارای سیلیکون قابل اتوکلاو ویژه جایگذاری قطعات ست و جلوگیری از مفقود شدن ابارها و انجام منظم پروسه نانوفت
 3. سی دی آموزشی مراحل گام به گام فراوری نانوفت
 4. تراکت آموزشی و تبلیغاتی لیمنت دیواری نانوفت جهت نصب در مطب و کلینیک

قیمت خرید کیت نانوفت

کیت نانوفت

جهت اطلاع از قیمت خرید  کیت نانوفت می توانید از طریق کانالهای ارتباطی موجود در این سایت با ما تماس بگیرید. تحویل فوری محصول  و ارسال به تمام نقاط ایران در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد. محصولات دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما