صادرات لیزر الکساندرایت گرویتی

لیزر الکساندرایت گرویتی  برای حذف موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه دارای بزرگ ترین اسپات سایز (۲۴) می باشدکه این مزان اسپات سایز قابلیت تنظیم دارد .گفتنی است بدانید که تولید دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی در ایران انجام می شود و تولید این محصول در بالاترین میزان کیفیت انجام می شود که می تواند با محصولات وارداتی بسیاری که از چین و کره وارد می شود نه تنها برابری می کند بلکه با کیفیت بالاتر تولید می شود. تولید روزانه این محصول سبب راحتی دسترسی مخاطبان به این محصول گردیده است و این موجب شده است که  تا تمامی افرادی که قصد خرید این محصول با کیفیت را دارند بتوانند بدون کوچکترین دغدغه ای برای خرید این محصول اقدام کنند که خوشبختانه با تولید این محصول نه تنها بازار داخلی کشور ایران به بهترین شکل ممکن تامین شده است بلکه بازار صادرات دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی  درجه یک ممتاز به نحو احسنت در حال انجام می باشد و توانسته است رضایت افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند.دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی

 

برتری های لیزر الکساندرایت گرویتی

الکساندرایت گرویتی تنها دستگاه الکساندرایت که در ایران و خاورمیانه در حال تولید می باشد. دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی دارای طول موج ۷۵۵ نانومتر می باشد. این امواج با عبور از لایه اپیدرم پوست جذب فولیکول های موشده و با ایجاد گرما ریشه مو را سوزانده و در نتیجه سبب از بردن موهای زائد و ضعیف شدن ریشه و در نهایت از بین بردن دائمی مو خواهد شد.

از دیگر ویژگیهای برجسته این لیزر می‌توان به اسکنر بزرگ آن اشاره نمودکه به وسیله آن می توان نواحی  بزرگتری را مورد لیزر قرار داد همچنین وجود فاصله زمانی کوتاه بین پالس‌های لیزر و خنک سازی هم زمان پوست با تکنولوژی کولینگ اکسترنال ایمنی و سلامت پوست را تا حد بالایی افزایش داده است.

سیستم خنک کنندگی لیزر الکساندرایت گرویتی

دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی

لیزر دستگاهی است که امواج را در یک جهت رو به جلو به حرکت در می آورد. بر اثر برخورد این امواج با پوست گرمایی حاصل می شود که گاها باعث سوختگی در آن ناحیه می شود.لیزر الکساندرایت  با بهره گیری از سیستم خنک کنندگی به وسیله هوای سرد  (دمای۱۷-) توانسته است این مانع را مرتفع نماید همچنین این اقدام باعث بی حسی موضعی در قسمت اپیدرم پوست می‌گردد که این امر موجب بی حس شدن لحظه ای پوست و احساس درد کمتر هنگام کار با لیزر می‌شود

فروش دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی

دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی

جهت خرید دستگاه لیزر الکساندرایت گرویتی می توانید از طریق کانال های ارتباطی موجود در این سایت با ما در ارتباط باشید. شما از طریق کانالهای ارتباطی می توانید از تخفیفات ویژه که هر چند وقت یک بار توسط ما اعلام می گردد اطلاع داشته باشید و بتوانید از این موقعیت های تخفیفی عالی بهره مند شوید. چرا ما این دستگاه را به شما توصیه می کنیم و بر خرید آن تاکید داریم.

  1. دارای کمترین جلسات برای کاهش یا حذف دائمی موهای زائد
  2. عمق نفوذ تا ۱٫۵ میلی متری پوست
  3. کاربری آسان و اپراتوری راحت
  4. مناسب برای تمام تایپ های پوستی
  5. بدون عوارض ناشی از انجام لیزر مانند کوفتگی و سوختگی پوست
  6. توصیه شده برای درمان پر مویی یا سندروم امبراس
  7. پرتوان و بهترین گزینه برای استفاده در کلینیک‌های زیبایی
  8. دارای کمترین درد در بین دستگاه های لیزر موهای زائد بواسطه دارا بودن تکنولوژی اسمارت پالس

 

.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما