قیمت دستگاه پلاسما سرد و گرم

قیمت دستگاه پلاسما بستگی به کاربرد دستگاه و کیفیت آن دارد. دستگاه پلاسما مدایون در سه طرح به بازار ارایه می شود. پلاسما سرد،پلاسما گرم، پلاسما سرد و گرم. هر کدام دارای کارائی و کار برد مختص به خود می باشند. و قیمت هر یک از این دستگاهها متفاوت هستند. برای خرید دستگاه پلاسما مدایون امکان خرید دستگاه به صورت شرایطی هم وجود  دارد. در این مقاله ما شما را با دستگاه پلاسمایی سرد و گرم آشنا خواهیم کرد.

قیمت دستگاه پلاسما

مکانیسم اثر پلاسمای گرم(SPARK)

قیمت دستگاه پلاسما

 

پلاسمای اسپارک ایجاد شده بین الکترود و سطح پوست سبب ایجاد یک جریان الکترونی می شود. با توجه به مقاومت ذاتی سلول های بدن نسبت به عبور جریان، هنگامی که الکترون های پر  انرژی به سطح پوست برخورد می کنند سبب تبخیر سلولهایی می شود که پلاسمای ایجاد شده به آنها برخورد می کند و در نتیجه سبب ایجاد  Microburn می گردد. با کنار هم قرار گرفتن میکروبرن ها روی سطح پوست، فرایند جمع شدن پوست اتفاق میافتد و باعث از بین رفتن چین و چروک و کشیده شدن پوست می گردد. پلاسمای اسپارک یا گرم کاربردهای فراوانی در جوان سازی پوست و زیبایی دارد.

کاربردهای پلاسمای گرم یا اسپارک

قیمت دستگاه پلاسما

بلفاروپلاستی بدون جراحی:

پوست اضافی پلک توسط پلاسما برداشته می شود و میکروبرن های ایجاد شد ه روی سطح پوست پلک سبب جمع شدن پوست شده و نهایتا لیفت پلک بدون نیاز به جراحی حاصل می شود. در این روش نیازی به بیهوشی نیست.به این روش بلفاروپلاستی دینامیک نیز گفته می شود.

قیمت دستگاه پلاسما

از بین بردن چین و چروک و جوانسازی پوست:

جهت از بین بردن چین و چروک، خط پیشانی و خط لبخند می توان میکروبرن ها را در اطراف فرورفتگی های پوست ایجاد نمود که در این حالت لیفت شدن پوست و از بین رفتن چروک ها بلافاصله قابل مشاهده خواهد  بود. میکروبرن ها ایجاد شده روی سطح پوست پس از یک هفته می ریزند و پوست جدید جایگزین آن می شود.

قیمت دستگاه پلاسما

 برداشتن خال و ضایعات پوستی:

متمرکز کردن اسپارک ایجاد شده توسط دستگاه بر روی ضایعه سبب تصعید بافت مورد نظر و از بین رفتن آن می شود. پوست هم سطح پس از فرایند پلاسماتراپی در  ناحیه مورد نظر تشکیل می شود و  اسکار بوجود نمی آید.

قیمت دستگاه پلاسما

 برداشتن بافت لثه برای زیبایی و ایمپلنت:

فرایند تصعید سلولهای بافت لثه در اثر پلاسمای اسپارک به منظور برداشتن بافت اضافی لثه برای کاربردهای زیبایی دندانپزشکی و همچنین به منظور برداشتن لثه از  روی پایه های ایمپلنت می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

پاک کردن تاتو و میکروپیگمنتیشن:

فرآیند لایه برداری سطحی پوست با استفاده از پلاسمای اسپارک سبب بخار شدن سلولها شده و باعث کمرنگ کردن و حتی پاک کردن پیگمنت های سطحی می شود.

 از بین بردن جای جوش و آکنه

 فرم دهی بینی و لب

 از بین بردن جای زخم و ترک های چاقی

لیفت پوست و لاغری موضعی

پلاسمای سرد:

قیمت دستگاه پلاسما

پلاسما جت سرد و پلاسمای DBD انواعی از پلاسمای سرد هستند که تا کنون برای کاربرد های پزشکی پلاسما مورد استفاده قرار گرفته اند. پلاسما جت سرد در نتیجه  اعمال اختلاف پتانسیل الکتریکی به جریان گاز بی اثر مانند هلیوم که در حال عبور  از نازل پلاسما جت است، تشکیل می شود. پلاسمای DBD نیاز به گاز ندارد و در نتیجه اعمال اختلاف پتانسیل الکتریکی به الکترودی که توسط یک لایه دی الکتریک پوشانده شده است. بین سطح دی الکتریک و سطح پوست ایجاد می شود. از آنجا که دمای پلاسمای ایجاد شده در پلاسما ی DBD در حدود  دمای اتاق است (۳۵-۲۵ درجه) و نسبت به سایر انواع پلاسما، افزایش دمایی ندارد به آن پلاسمای سرد گفته می شود.

کاربردهای پلاسمای سرد

قیمت دستگاه پلاسما

 

  1. انعقاد خون
  2. سفید کردن دندان
  3. افزایش چسبندگی سطح
  4. از بین بردن میکرو ارگانیسم ها
  5. ترمیم زخم های مزمن
  6. از بین بر دن جوش های فعال
  7. افزایش نفوذ پذیری پوست

انعقاد خون (Blood Coagulation)

قیمت دستگاه پلاسما

با استفاده از پلاسما جت سرد می توان به انعقاد خونی موثر  بدون هیچ گونه اثرحرارتی دست یافت و به دلیل غیر حر ارتی بودن این روش ، هیچ گونه سوختگی در بافت ایجاد نمی شود . پلاسما در اثر برخورد با محیط مایع مانند خون، سبب ایجام واکنشهایی می شود که منجر به تغییر PH در سطح مولکولی شده و با مکانیسم های مختلفی سبب انعقاد سریع خون می گردد.

سفید کردن دندان(Tooth Beaching)

قیمت دستگاه پلاسما

در این فرایند از پلاسما جت سرد استفاده می شود و سبب افزایش فعالیت پراکسید هیدروژن موجود در ژل سفید کننده دندان می گردد. جرم های سطح مینای دندان کاملا از بین می روند و مدت زمان انجام فرایند نسبت به روش های دیگر بسیار  ایمن تر است.

افزایش چسبندگی سطح(Increase surface adhesion)

استفاده از پلاسما سرد اتمسفری سبب اصلاح خصوصیات سطح می شود. و باعث افزایش چسبندگی و استحکام مواد دندانی شده و همچنین سبب افزایش زیست سازگاری(Bio compatiobility) قطعات مورد استفاده در پزشکی و دندانپزشکی می شود.

پلاسما هنگام برخورد با سطح ، سبب افزایش انرژی می شود و با ایجاد پیوند بین رادیکالهای موجود در پلاسما و سطح مورد نظر، باعث عامل دار شدن سطح می شود. فرایند فعال سازی سطح توسط پلاسما سبب افزایش قدرت باندینگ و همچنین زیست سازگاری سطح می شود.

قیمت دستگاه پلاسما سرد و گرم مدایون

قیمت دستگاه پلاسما سرد و گرم

قیمت دستگاه پلاسما سرد و گرم مدایون  حدود ۶۰ میلیون تومان می باشد. جهت اطلاع از قیمت واقعی این محصول می توانید با ما تماس بگیر ید و استعلام قیمت بگیرید. شما با خر ید یک دستگاه می توانید از کاربردهای مختلف آن بهره ببرید. این دستگاه بر ای دندانپزشکی، کلینیک های زیبایی، کلینیک های زخم قابل استفاده است. خرید این دستگاه ارزشمند و با کیفیت از ما دارای ۱۸ ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش آن می توانید بهره ببرید. نصب و آموزش دستگاه در کلینیک شما رایگان می باشد . بنابر این نگران کار با دستگاه نباشید. بعد از نصب و آموزش مشاو ران ما تا زمانی که کار با دستگاه را یاد بگیرید به صورت شبانه روز آماده پاسخگوی به سوالات شما خریداران عزیز می باشند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما