پلاسما فایربولت پلاس با آرک بنفش

پلاسما فایربولت پلاس با آرک بنفش یکی از تجهیزات پزشکی می باشد که امروزه به بازار عرضه شده است و با توجه به ویژگی منحصر به فردی که دارد، خریداران خاصی را به خود اختصاص داده است. صادرات پلاسما فایربولت پلاس به کشورهای اروپایی به واسطه وجود مجوز CE امکان پذیر می باشد. و این یک اعتبار و ارزش فوق العاده برای دستگاه می باشد. و به مصرف کننده این اطمینان را میدهد که دستگاه دارای کیفیت و جواب دهی لازم می باشد.

واردات پلاسما فایربولت پلاس با آرک بنفش

عملکرد دستگاه پلاسما فایربولت پلاس

عملکرد دستگاه پلاسما فایربولت پلاس

امروزه دستگاه ها و تجهیزات مدرن پزشکی که در بازار مشاهده می شود، توانسته است به درمان انواع بیماری ها کمک کند، آشنایی بیشتر با هر یک از آنها می‌تواند، به افراد این اجازه را بدهد که انتخابی شایسته در این زمینه داشته باشند و در مواردی که نیاز می باشد از این دستگاه استفاده کنند.
یکی از این نمونه ها دستگاه پلاسما فایربولت پلاس می باشد که در این قسمت قصد داریم، در رابطه با آن صحبت کنیم. شما نیز می‌توانید با ما همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید؛ عملکرد نمونه این گونه است که:

  • از این دستگاه برای جوانسازی ایمنی پوست استفاده می‌کنند و با توجه به این که این نمونه دارای ویژگی خاص می باشد، به راحتی می‌توان ضایعات پوستی، خال و چین و چر وک و غیره را از بین برد و به زیبایی پوست کمک کرد.
  • پلاسما فایربولت هنگامی که مورد استفاده قرار می گیرد، با بی حسی موضعی می توان به بیمار اطمینان دهید که درمان بدون درد انجام می شود و افراد به راحتی می‌توانند، مشکلات پوستی خود را با آن رفع کنند.
  • دارای سنسور محافظت از اضافه جریان
  • د ارای سنسور محافظت از عبور جریان فرکانس پایین
  • دار ای سنسور و فیدبک دما و ولتاژ

عرضه پلاسما فایربولت پلاس با آرک بنفش

عرضه پلاسما فایربولت پلاس با آرک بنفش

عرضه پلاسما فایربولت پلاس که با آرک بنفش می باشد، به صورت ویژه آغاز شده است و کارشناسان شر کت جهت آموزش و نصب دستگاه در محل کار شما حضور خواهند یافت، راهنمای استفاده از دستگاه به متقاضیان ارائه می گردد که کلیه اطلاعات از جمله،(کار با دستگاه، روشن کردن دستگاه، انجام کار بر  روی کیس زنده جهت تمرین و آموزش های شیوه درمان و…)و اطلاعات دیگری که خریداران حق دارند، در این زمینه بدانند ذکر شده است و در دسترس خریداران قرار گرفته است.

دستگاه پلاسما فایربولت پلاس با آرک بنفش را می توانید به صورت مستقیم از عرضه کننده دستگاه خریداری نمایید. دستگه دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما