عرضه دستگاه کربوکسی پالوما پلاس

دستگاه کربوکسی پالوما پلاس یکی از چندین مدل موجود در بازار تجهیزات پزشکی بخصوص حوزه زیبایی است . کربوکسی تراپی یکی از انواع روش های درمانی و زیبایی پوست می باشد که به خوبی می تواند کلاژن سازی پوستی را تحریک کند، البته این همه ماجرا نیست بلکه کربوکسی تراپی می تواند پوست شما را چند سال جوان تر کند و از طرفی چین و چروک های آن را محو کند؛ به همین خاطر عرضه دستگاه کربوکسی پالوما دیجیتال برای راحتی مصرف کنندگان سبب شده است که افراد آسان تر از قبل بتوانند از این نمونه ها بهره ببرند.

دستگاه کربوکسی پالوما

دستگاه کربوکسی چیست؟

دستگاه کربوکسی تراپی یکی از انواع دستگاه هایی است که به کمک تزریق دی اکسید کربن زیر پوست سبب افزایش انعطاف پذیری پوست می شود، به همین خاطر این محصولات در ایران دارای طرفداران زیادی می باشند، زیرا نوع و تیپ پوستی ایرانیان به گونه ای است که بسیار برای بهبودی آنها نیاز به به کارگیری این دستگاه می باشد.
این روش درمانی در صورت استفاده تحت نظر پزشک کاملاً بدون خطر بوده و هزینه درمانی بسیار کمی را شامل می شود، در سال های اخیر تولیدکنندگان زیادی این دستگاه ها را عرضه کردند. که در این میان دستگاه کربوکسی پالوما  دیجیتال پلاس توانسته جایگاه ویژه ای در این میان پیدا کند.

مشخصات دستگاه کربوکسی پالوما دیجیتالی پلاس

دستگاه کربوکسی پالوما پلاس این دستگاه دارای مشخصات زیر می باشد:

  • دستگاه کربوکسی تمام دیجیتال با کارایی معمولی همراه با گرم کننده گاز کربن دی اکسید بوده و تمام تنظیمات به صورت هوشمند صورت می‌گیرد.
  • این دستگاه کاملاً هوشمند می باشد و به کمک مانیتور آن می توان تنظیمات آن را تغییر داد، معمولاً مانیتور آنها لمسی است.
  • از قابلیت های این دستگاه می توان به داشتن سنسور اشاره کرد، برای مثال گزینه اخطار دستگاه در مواقعی چون وجود هوا به جای کربن دی اکسید در مسیر تزریق، بسته بودن مسیر ورود گاز و گرفتگی سوزن از مواردی هستند که دستگاه به آنها حساس می باشد.
  • این دستگاه دارای گرم کننده جهت عملکرد بهتر دستگاه می باشد.

وجود این مشخصات و ویژگی ها سبب شده است که این دستگاه بسیار مورد توجه پزشکان قرار بگیرد.

قیمت روز دستگاه کربوکسی پالوما دیجیتال پلاس

دستگاه کربوکسی پالوما پلاس با توجه به گسترش روش درمان کربوکسی تراپی در بین افراد به دلیل اینکه این روش درمانی عوارض خاصی به همراه ندارد سبب شده است که افراد صاحب نظر، این دستگاه را با قیمت مناسب در نمایندگی های رسمی به خریداران ارائه دهند تا از این طریق خریداران بتوانند با قیمت مناسب در اسرع وقت این دستگاه را تهیه نمایند. قیمت روز دستگاه کربوکسی پالوما آنالوگ به دلیل نوسانات بازار امروز، متغیر می باشد.
چنانچه شما عزیزان اطلاعات بیشتری در این زمینه می خواهید می توانید با متخصصان و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

جهت اطلاع از قیمت روز دستگاه کربوکسی پالوما پلاس از طریق کانالهای ارتباطی با ما تماس بگیرید. مطمین باشید ما بهترین دستگاه کربوکسی را به شما معرفی خواهیم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما