فروش دستگاه کربوکسی پالوما آنالوگ

دستگاه کربوکسی پالوما آنالوگ یکی از مدلهای دستگاه کربوکسی پالوما می باشد که برای پزشکانی مناسب است که قبلا با دستگاه کربوکسی کار کرده اند. از مرکز‌ فروش دستگاه کربوکسی پالوما آنالوگ می توانید محصولاتی درجه یک، با کیفیت تضمینی و همینطور نرخ های عالی به دست آورید. این وسیله ها کارایی بالایی دارد و در کنار این، کسانی که قصد خرید دستگاه کربوکسی را دارند، می توانند از خدمات رایگان گوناگون عرضه کننده نیز بهره مند شوند که ما در ادامه ضمن ارائه معلومات در این زمینه به کاربرد دستگاه کربوکسی هم اشاره می کنیم.

دستگاه کربوکسی پالوما آنالوگ

دستگاه کربوکسی چه کاربرد هایی دارد؟

دستگاه کربوکسی پالوما آنالوگ آیا می دانید دستگاه کربوکسی چه کاربردهایی دارد؟ باید در پاسخ به این سوال گفت، از این وسیله بیشتر برای زیبایی پوست استفاده می کنند و البته موارد کاربرد گوناگون دیگر هم دارد. برای از بین بردن زخم ها، آکنه، تیره گی دور چشم، رفع شل شدن پوست و خطوطی که دور دهان ایجاد می شود، از آن بهره می برند.

البته کارایی های دیگری هم دارند که ما در زیر به چند نمونه از آن اشاره می نماییم:

  • درمان ایسکمیک اندام زیرین
  • عروقی ریز
  • کاهش درد
  • پیشگیری ریزش مو
  • پسوریازیس
  • اسپاسم عضلات

باید توضیح داد که کربوکسی تراپی توسط این دستگاه ها در نواحی همچون پاها، پشت دست ‌ها، گردن، پلک، باسن و صورت نتیجه قابل قبول داشته است و برای همین بیشتر در این امور از آن کار می گیرند.

دستگاه کربوکسی چه کاربرد هایی دارد؟جالب است بدانید که به وسیله این وسایل تزریق گاز co2 به زیر پوست انجام می شود که باعث می گردد جریان خون افزایش پیدا کرده و مواد مغذی به منطقه ای که درمان شده سریع تر برسد و سلول ها ترمیم گردند. سرعت بالا، نتیجه درمان عالی و همینطور کار راحت سبب شده تا امروزه به شکل زیادی از این دستگاه استفاده کنند.

خرید مستقیم دستگاه کربوکسی پالوما آنالوگ

دستگاه کربوکسی پالوما آنالوگ اگر قصد خرید مستقیم دستگاه کربوکسی پالوما آنالوگ را دارید به این سایت مراجعه کنید. از این طریق محصولی در اختیار شما قرار می گیرد که مشخصاتی متعددی دارد. مثلاً دارای گرم کننده است و تنظیمات آن دستی انجام می شود. کنترل خروج گاز دی اکسید کربن توسط پدال پا صورت گرفته و مخصوص کسانی که سابقه ای دارند، هستند.

البته فروشنده لوازم جانبی همراه دستگاه را نیز ارائه می دهد که شامل کپسول 3 لیتری گاز دی اکسید کربن، پدال پای تخلیه، 10 عدد دیسک فیلتر، 10 عدد لاین گاز و 20 عدد نیدل تزریق می باشد. در پهلوی این مسائل، این مرکز خدماتی را در نظر گرفته که در هنگام عقد قرارداد خدمت مشتریان اعلام می گردد.

دستگاه کربوکسی پالوما آنالوگخدمات عبارتند از: یک سال گارانتی، 10 سال خدمات پس از فروش، نصب و آموزش رایگان کار با دستگاه در شرکت و یا در محل دیگر به انتخاب مشتری، ارائه مدرک آموزشی، مشاوره 24 ساعته برای رفع مشکلات و تبلیغاتی که از سوی شرکت انجام می شود.

دستگاه توسط خود عرضه کنندده انتقال داده می شود و ارسال آن 72 ساعت را در بر می گیرد. همچنین برای عدم آسیب رسیدن به محصول آن را در یک باکس قابل حمل چرخدار جای می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما