فروش دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتوماتیک

دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتوماتیک دستگاهی مناسب برای پزشکانی ایست که قبلا با دستگاه کربوکسی کار کرده اند و در انجام کربوکسی تراپی مهارتهای لازم و میزان تزریق در ناحیه را طبق تجربه کسب نموده اند.به منظور ایجاد پوستی زیبا و جذاب امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های پیشرفته ای وارد بازار شده که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارا می باشند. دستگاه کربوکسی الکسی نمونه بارز محصولات است که با تنوع بسیار در دسترس قرار می گیرد. مرکز فروش دستگاه کربوکسی محصولاتی با سطح کیفی عالی ارائه می دهد تا مشتریان با اطمینان کامل به خرید بپردازند.

 

دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتوماتیکروش استفاده از دستگاه کربوکسی نیمه اتوماتیک

دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتوماتیک همه افراد در گروه های سنی و جنسی مختلف به دنبال داشتن پوستی زیبا و جذاب هستند که به این منظور از راهکار های متعددی استفاده می کنند که هر کدام رویه خاص خود را دارا می باشد.

دستگاه های متعددی در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد که نمونه بارزشان دستگاه کربوکسی آنالوگ می باشد که با علم روز دنیا و با استاندارد های خاصی آماده می شود.

رفع چین و چروک و برطرف کردن شلی پوست و دیگر اختلالات با استفاده از این دستگاه ها امکان پذیر می باشد.

در ادامه مطلب می خواهیم در مورد روش استفاده از دستگاه ها بگوییم که بسیار مهم می باشد. درمان مشکلات پوست با این شیوه با کمک گاز کربن دی اکسید انجام می شود. با این دستگاه گاز های مورد نظر به زیر پوست تزریق می شود.

کمبود گاز کربن دی اکسید سبب ایجاد مشکلاتی برای پوست می شود که با تزریق در زیر پوست چین و چروک ها برطرف می گردد.

دستگاه های مورد نظر را در نمونه های مختلف می توان تهیه کرد که کربوکسی الکسی آنالوگ بارز محصولات می باشد که به طور عمده در کارخانه ها آماده فر وش می شود.

ویژگی های دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتوماتیک

دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتوماتیککربوکسی الکسی نیمه اتوماتیک دیجیتالی می باشد. تنها تفاوتی که با سایر دستگاه های کربوکسی خانواده الکسی دارد این است که، صفحه نمایش دستگاه لمسی نمی باشد.

1- رومیزی – نیمه اتوماتیک
2- وزن 11 کیلوگرم
3- حجم کپسول 2 لیتری
4- دارای 32 اندیکاسیون در 7 گروه اصلی
5- کپسول داخل دستگاه قرار گرفته است
6- بدنه آنتی باکتریال – پلکسی
7- دارای پدال
8- مجهز به دیسک فیلتر
9- مجهز به سیستم قطع کن لحظه ای بدونه تاخیر
10- دارای صفحه نمایش 3.5 اینچی
11- دارای رگولاتور فشار ثابت
12- دارای رگولاتور مکانیکی
13- تنظیم رگلاتور از جلوی دستگاه
14- نوع بسته بندی کارتون

کاربردهای کربوکسی تراپی

دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتوماتیک1- جوانسازی
2- کاهش چربی موضعی
3- کاهش ریزش مو
4- افزلایش گردش خون و اختلالات وریدی(واریس)
5- کاهش درد
6- ارولوژی و زنان
7- ارتوپدی و روماتولوژی

خدمات دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتوماتیک

دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتوماتیک1- یک سال گارانتی
2- ده سال خدمات پس از فروش
3- آموزش و نصب رایگان دستگاه و پشتیبانی در طول روز کارشناسان جهت رفع اشکال مشتری جهت کار با دستگاه
4- ارسال به تمام نقاط ایران و تبلیغ رایگان

خرید مستقیم دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتوماتیک

دستگاه کربوکسی الکسی نیمه اتومات با ساختار خاصی که دارد در جلب توجه خریداران موفق می باشد. که با این وجود زمینه برای تولیدات عمده شان فراهم می آید. تولید کننده محصولات به خوبی از بازار فروش محصولات خود اطلاع  دارد و به همین سبب است که نهایت سعی خود را می کند تا بهترین ها را در دسترس خریداران قرار دهد.

روش هایی که برای خرید دستگاه کربوکسی تدارک دیده می شود متفاوت است که در اینجا در مورد خرید مستقیم می گوییم. در این روش ارتباط معاملاتی در بین خریدار و تولید کننده است و با حذف واسطه ها مشتریان با قیمت ارزان تری می توانند احتیاجات خود را رفع کنند.

خرید مستقیم به نفع تولید کننده است، زیرا با کاهش قیمت ها میزان تقاضای خریداران زیاد شده که باید تولید کننده هم بر فعالیت های خود بیفزاید که به طبع آن سوددهی زیاد می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما