فروش دستگاه هایفو

دستگاه هایفو سه بعدی  در هر شات یک لاین خواهد زد. هایفو سه بعدی از جمله جدیدترین دستگاه هایی که برای جوانسازی و لیفتینگ پوست مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به دستگاه هایفو سه بعدی اشاره کرد. این دستگاه این عملیات را به صورت تهاجمی انجام می دهد و به همین خاطر جزو دستگاه ‌هایی که هیچگونه عارضه جانبی به دنبال ندارند محسوب می ‌شود. فروش دستگاه هایفو  در وب سایت ما صورت می‌ پذیرد و مشتریان می توانند آن را به صورت آنلاین خریداری کنند.

فروش بهترین دستگاه هایفو دابلو گلد

بررسی خصوصیات انواع دستگاه هایفو

بررسی خصوصیات انواع دستگاه هایفو دستگاه هایفو جزو جدیدترین تولیدات این حوزه محسوب می شود که در انواع مختلف خانگی و کلینیکی تولید و به بازار ارائه شده است. این دستگاه با تولید انرژی گرمایی منجر به افزایش کلاژن سازی در پوست می شود و این امر موجب می شود که افتادگی و شل شدگی پوست درمان شود. علاوه بر این پس از استفاده از این دستگاه بر روی پوست، بستر مناسبی برای جذب مواد مغذی توسط پوست فراهم می شود و پوست حالت بهتری پیدا می کند.

این دستگاه با سفت کردن ماهیچه های موجود بر روی پوست و لیفت کردن آنها می ‌تواند چین و چروک های موجود بر روی نواحی مختلف پوست نظیر چشم، ابرو و گونه را حذف نماید. علاوه بر این ماندگاری و اثرگذاری این محصول بسیار بالا است و از بروز چین و چروک های جدید بر روی پوست نیز ممانعت به عمل می آورد. دستگاه هایفو برای انجام این کار از امواج اولتراسونیک بهره می گیرد.

این امواج توانایی نفوذ به لایه های درم پوست را دارا می باشند و با ایجاد گرما در این ناحیه موجب تحریک پوست برای کلاژن سازی می شوند. این دستگاه به طور کلی درد زیادی ندارد. اما افرادی که آستانه تحمل دردشان پایین است ممکن است احساس درد بیشتری داشته باشند. برای این منظور پزشک می تواند با تجویز یک مسکن منجر به تسکین درد این عزیزان شود.

در بازار چند مدل هایفو وجود دارد که عبارتند از:

۱- هایفو ساده : در هرشات تنها یک خط خواهد زد و تک هندپیس است.

۲- هایفو سه بعدی: در هرشات ۱۱ خط خواهد زد و این مدل یک هندپیس دارد.

بررسی خصوصیات انواع دستگاه هایفو

۳- هایفو چهار بعدی: در هر شات ۱۱-۱۲ خط خواهد زد و این مدل دو هندپیس دارد.

بررسی خصوصیات انواع دستگاه هایفو

۴- هایفو د ابلو: که در جدیدترین مدل خود ۱۱ خط خواهد زد و تک هندپیس می باشد و این مدل در اصل کره ای است.

دستگاه هایفو

قیمت انواع دستگاه هایفو

قیمت انواع دستگاه هایفو دابلو گلد قیمت انواع دستگاه هایفو بستگی به برند تولید کننده آن دارد. هر یک از برندهایی که اقدام به تولید این محصول نموده اند، به دلیل استفاده از مواد اولیه با درجه کیفی مختلف برای تولید دستگاه هایفو سه بعدی قیمت متفاوتی را در نظر گرفته اند.

به طور کلی برندهای معتبر و معروف نسبت به برندهای متفرقه از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. دلیل این امر هم این است که این برند ها به دلیل اینکه در بین مردم جا افتاده تر هستند و مردم به آنها بیشتر اعتماد می‌ کنند، هر قیمتی که برای محصولشان ارائه کنند و با استقبال مشتری مواجه می‌ شود و این امر سود بسیار بالایی را برای این برندها به دنبال دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما