دستگاه هایفوتراپی SONOQUEEN

دستگاه هایفوتراپی سونوکیون دستگاه کاملا کره ای است که در ایران اسمبل شده است. دستگاه هایفوتراپی سونوکیون سیستم لیفت و جوانسازی پوست صورت را به روش غیر تهاجمی و با استفاده از امواج تقویت شده و متمرکز اولتراسوند (HIFU) انجام میدهد. این دستگاه بسیار باکیفیت می باشد.

دستگاه هایفوتراپیدستگاه هایفوتراپی SONOQUEEN

دستگاه هایفوتراپیسیستم لیفت و جوانسازی پوست صورت به روش غیر تهاجمی با استفاده از امواج تقویت شده و متمرکز اولتراسوند HIFU است که به لایه درم و SMAS تحویل داده می شود. امواج اولتراسوند میکرومتمرکز ،نقاط انعقاد گرمایی در سه عمق از لایه های پوست (2میلیمتر،3 میلیمتر و بالای لایه های عضلانی در عمق 5/4میلی متر ) ایجاد می کنند.

مولد SONOQUEEN مانند یک ذره بین که نور خورشید را کانونی می کند امواج پر قدرت اولتراسوند را در عمق پوست متمرکز کرده و ایجاد گرمایش نقطه ای دقیق ، بدون آسیب به بافت های مجاور می کند.

در سیستم SONOQUEEN هر نقطه از این انرژی گرمایشی ، حجمی به بزرگی حدود1mm3 دارد که موجب انقباض فوری کلاژن های قدیمی و آغاز سنتز کلاژن جدید می شود . این انقباض ، لیفت فوری بعد از درمان با HIFU را توجیه می کند.

نحوه اثربخشی دستگاه هایفو سونوکیئون

دستگاه هایفوتراپیلیزرها و دستگاه های رادیوفرکانسی در لایه های سطحی اثر کرده و به عمق پوست نفوذ نمی کنند. برخلاف تکنولوژی فوق SONOQUEEN انرژی میکروفوکوس شده را با دقت بالایی در عمقی ترین لایه های پوست (SMAS)  القا می کند . نقاط تجمع انرژی به دمای بالای 60C0 – 71C0  ر سیده بافت سازی و کلاژن سازی جدید آغاز می شود . لایه SMAS نقش مهمی در حفظ ساختار لایه های با لاتر و در نتیجه نمای جوان پوست دارد. نتایج چشمگیر فقط در یک جلسه لیفت و سفتی پوست از مزیت های این دستگاه فوق العاده حرفه ای می باشد.

کارتریج مخصوص دور چشم

دستگاه هایفوتراپیدرمان نواحی کوچک و حساس مانند دور چشم نیاز به کارتریج های تخصصی دارد. SONOQUEEN نخستین و تنها سیستمی است که دارای کارتریج ویژه دور چشم است. کارتریج S7 با فرکانس 7 مگاهرتز است که عمق 2 میلیمتری درم را هدف می گیرد.مهم ترین بخش ساختار کارتریج سیستم هایفو ، کریستال نیمه رسانایی است که در مولد به کار رفته است . هر چه ساختار مولکولی کریستال یکنواخت تر و خالص باشد ،ماندگاری آن بیشتر شده و توانایی کارتریج در کانونی کردن امواج اولتراسوند بیشتر می شود . در نتیجه برای رسیدن به دمای 60-71درجه و کواگولیشن موثر بافتهای عمقی ، نیاز به انرژی کمتر و درد و اسیب های ناخواسته ی هایفو کاهش می یابد.

کاربردهای دستگاه هایفوتراپی SONOQUEEN

دستگاه هایفوتراپی

 1. سفتی و جوانسازی پوست
 2. لیفت غیر تهاجمی صورت
 3. لیفت ابروها
 4. پیشانی
 5. گونه و چین خط خنده
 6. چروک های کناری صورت
 7. گردن و غبغب

چرا دستگاه هایفو سونوکیئون (QUEEN)

نام دستگاه هایفوتراپی SONOQUEEN بر گرفته از واژه های زیر می باشد.

 1. Qualified Technology
 2. User frindly interface
 3. Ergonomic Handpiece
 4. Even Results
 5. Neocollagenesis

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما