دستگاه آر اف لاغری کویتیشن۴۰k

دستگاه آر اف لاغری کویتیشن ازجمله دستگاه های پرکاربرد برای رفع چین و چروک پوست و حذف چربی های موضعی همچنین ایجاد تناسب اندام خوب بدن می باشد. این دستگاه دارای کاربردهای بسیار متنوعی علاوه بر موارد گفته شده است و استفاده چند ماهه از این دستگاه می تواند تاثیرات شگرفی را بر روی بدن بگذارد. دستگاه آر اف لاغری کویتیشن یکی از مدل های دستگاه لاغری  موجود در بازار ایران می باشد که به آسانی قابل دسترس می باشد.

دستگاه آر اف کویتیشن

 

مشخصات دستگاه آر اف لاغری کویتیشن

دستگاه آر اف لاغری کویتیشن

دستگاه آر اف لاغری کویتیشن از جمله دستگاه های بسیار کاربردی جهت لاغری موضعی می باشند. این دستگاه ها کیفیت پوست را بالا برده و در تناسب اندام بخش‌های مختلف بدن بسیار موثر هستند. از مشخصات این دستگاه ها می توان به وزن آن اشاره کرد که حدود ۳۵ کیلوگرم است بنابراین سبک بوده و جابجایی آن راحت انجام می گیرد.

کویتیشن ۴۰khz

هندپیس کویتیشن با استفاده از امواج فرا صوتی قوی ۴۰ کیلو هرتز سبب تاثیرگذاری بر روی  سلولهای چربی می شود و باعث ایجاد اصطکاک بین سلولی می گردد. و این باعث مصرف کالری و مصرف رطوبت بافت چربی می شود و با این عمل اندازه سلول چربی کاهش می یابد. که این اثر به زبان ساده حاصل از ارتعاشات امواج صوتی به صورت ضربات شدید بر  روی سلول های چربیو در نتیجه رسیدن به آثار حذف چربی می شود. دستگاه آر اف لاغری کویتیشن مجهز به یک هندپیس کویتیشن ۴۰K  هرتز می باشد. کسانی که تجره کار با این دستگاه را داشتند میدانند که کویتیشن ۴۰کیلوهرتز از اثر بخشی خیلی خوبی در کاهش چربی برخوردار است.

رادیو فرکانسی

امواج رادیو فرکانسی چند قطبی سبب واکنش بافت چربی می شود با این عمل عکس العمل طبیعی بدن را تحریک کرده و باعث کلاژن سازی و تولید بافت های الاستین جدید می شود و این عکس العمل بدن باعث سفت و محکم تر شدن پوست می گردد. با عمل رادیو فرکانسی به طور مداوم و یکنواخت پوست را گرم می نمایید بدون اینکه ایجاد سوختگی کند. تنها سبب کلاژن سازی پوست و لیفت و جوانسازی می گردد. دستگاه آر اف لاغری کویتیشن مجهز به سه هندپیس رادیو فرکانسی برای قسمت های مختلف بدن می باشد. این هندپیس های برای اطراف چشم ، صورت،غبغب و برای بدن می توان مورد استفاده قرار  داد.

وکیوم

بعد از تجزیه و شکستن چربی در زیر پوست، تجمع سلولیت و تجمع چربی را کاهش دهید. این چربی های لیز شده و سموم تجزیه شده حاصل از شکستن سلول های چربی از طریق وکیوم  یا خلاء از سیتم بدن سریعتر دفع می کند. خلاء یا وکیوم تاثیر سریع در شکل دهی بدن دارد. دستگاه آر اف لاغری کویتیشن دارای یک هندپیس وکیوم می باشد.

لیزر لیپو

لیزر با عبور از لایه چربی باعث می شود چربی از چربی (سلول های چربی) به بافت بینابینی منتقل شود و به طور طبیعی توسط بدن دفع می شود. جلسه درمان ۱۰ دقیقه در هر منطقه طول می کشد و یک جلسه هفتگی را به مدت ۸-۱۰ هفته توصیه می کند. LipoLaser به عنوان لیپولیز با لیزر (تجزیه چربی ذخیره شده در سلولهای چربی) یا لیپوساکشن غیر جراحی توصیف می شود. می توان از آن در خط کمر ، شکم (وسط و پایین) ، پشت (بالا ، وسط ، پایین) ، باسن ، ران ، بازوها و زیر بغل استفاده کرد. دستگاه آر اف لاغری کویتیشن دارای شش پد لیپولیزر است.

فروش دستگاه آر اف لاغری کویتیشن ۴۰K

دستگاه آر اف لاغری کویتیشن

فروش دستگاه آر اف لاغری کویتیشن اقدام به عرضه این دستگاه ها با قیمت مناسب و به صورت گارانتی دار کرده‌اند. این دستگاه از کاربرد بسیار زیادی در کلینیک های زیبایی برخوردار است و اخیراً استفاده از آن در باشگاه های بدن سازی و کلینیک های تغذیه مورد استفاده قرار می گیرد.

برای تهیه این دستگاه می ‌توان به طور مستقیم با این عرضه ‌کننده ارتباط برقرار کرد و قبل از هر چیز قیمت دستگاه آر اف کویتیشن را جویا شد. خریداران می توانند از طریق همین وب سایت استعلام قیمت این دستگاه ها نسبت به اخذ اطلاعات بیشتر در مورد این وسیله کاربردی نیز اقدام کنند و این اطلاعات را از بخش محصولات سایت به دست آورند.

عرضه کنندگان دستگاه آن را در اسرع وقت با تضمین کیفیت در بسته‌بندی مناسب به آدرس خریداران ارسال می کنند و خدمات پس از فروش مناسبی برای آنان نیز در نظر گرفته اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما