فروشنده دستگاه آر اف فرکشنال لیفت صورت

دستگاه آر اف فرکشنال لیفت صورت یکی از روش های مدرن جوان سازی است . این روش ایمن و بدون دردسر است و نیاز به عمل جراحی ندارد و زیبایی را به افراد زیبا جو با کمترین هزینه دهدیه می نماید. این روزها جزو بهترین دستگاه های برای جوان سازی و لیفت صورت می باشند و توانسته است طرفداران بسیاری پیدا کند و جزو دستگاه های پایه برای کلینیک های زیبایی باشد.

زیبا سازی توسط آن بدون هیچ درد و ناراحتی و خون ریزی صورت می گیرد .

دستگاه آر اف فرکشنال لیفت صورت

 

مزیت های استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال

دستگاه آر اف فرکشنال لیفت صورت

این روش جوان سازی توسط موج های رادیویی ایمن انجام می شود و به صورت لایه ای به لایه میانی پوست نفوذ می کند و باعث تحریک کلاژن سازی و تغیرات آن می شود .

کلاژن پروتئین مهمی است که در بافت پوست موجود می باشد و به سبب آن ما پوستی زیبا ، شاداب ، و با طراوت داریم . استفاده از آن راحت ،بدون دردسر و در کم ترین زمان صورت می گیرد .

پوست از چند لایه تشکیل شده است که تاثیر ویژه این دستگاه بر پوست سطحی و عمیق است .استفاده از آن طراوت و جوانی را به خریداران هدیه می کند .

مزیت های فراوان آن عبارتند از ۱_ تحریک سازی کلاژن : توسط امواج رادیویی در لایه دوم تحریک می شود تا چین و چروک و عیوب بر طرف شود .

۲_فعال کردن فیبروپلازی : فرایندی است که در آن بدن بافت فیبروزی می سازد . این بافت باعث می شود که رشته های پروتئینی محکم تر و بیشتر شود .

این نمونه محصول کاربردهای فراوانی دارد از جمله ۱_ جوان سازی و سفت کردن بدن ۲_ بهبود و درمان شل شدگی و افتادگی سطح بدن ۳_ برطرف کردن ترک بدن ۳_بهبود جای زخم ، آکنه و اسکار .

۴_طرف کردن چین و چروک های ظریف ومشکلات رنگ آن . این نمونه در کم ترین زمان بدون نیاز به عمل ، جراحی و تحمل درد صورت می گیرد .

خرید دستگاه آر اف فرکشنال لیفت صورت

دستگاه آر اف فرکشنال لیفت صورت

طبق توضیحات بالا دریافتیم که آن مزیت های فراوانی دارد و استفاده از دستگاه خیلی راحت و بدون درد سر است و بعد از انجام کار هم دیگر نیازی محافظت خاص و ویژه ای ندارد .

چهره زیبا و شاداب باعث می شود تا ما احساس اعتماد به نفس داشته باشیم ولی وقتی انسان ظاهری پیر و شکسته دارد همیشه افسرده حال است .

از رفت و آمد در اجتماع احساس خجالت و ناخوشایندی دارد .برای خرید دستگاه آر اف نیازی برای رفتن حضوری به بازار نیست و پرداخت هزینه های اضافی نیست .

بلکه شما می توانید برای خرید اینترنتی و ثبت سفارش خود به وب سایت زیر مراجعه کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما برسد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما