خرید دستگاه آر اف فرکشنال باکیفیت

دستگاه آر اف فرکشنال باکیفیت  سکریت را می توانید از تولید کننده بدون واسطه و بطور مستقیم خریداری نمایید. دستگاه سکریت دارای دو مدل می باشد. یک مدل تک هندپیس که تنها فرکشنال سوزنی است و یک مدل دیگر علاوه بر تک هندپیس یک هندپیس بایپلار جهت خنک سازی پوست و لیفت پوست مورد استفاده قرار می گیرد.  برای خرید دستگاه آر اف فرکشنال باکیفیت بالا می توان به نمایندگی های معتبر فروش مراجعه کرده و با بررسی های لازم این نمونه از تجهیزات درمانی پوست را خریداری نمود.

آر اف فرکشنال سوزنی

 

عرضه دستگاه آر اف فرکشنال باکیفیت

 

دستگاه آر اف فرکشنال باکیفیت در بازارهای کشور عرضه شده و در اختیار خریداران قرار می گیرد.

آر اف فرکشنال چیست یکی از سوالاتی است که ممکن است برای بسیاری از افراد به وجود بیاید.

برای پاسخ به این پرسش می توان گفت دستگاه آر اف فرکشنال با تحریک کلاژن سازی و ترمیم آنها بازسازی پوست را به جریان می اندازد و موجب سفت شدن پوست می شود.

این دستگاه با استفاده از مکانیزم آر اف فرکشنال سوزن هایی با ضخامت میکرونی وارد ناحیه درم می شود و سپس انرژی امواج به سطح سوزن اعمال می شود.

قطر سوزن ها بسیار ظریف و در حدود ۱۲۰ میکرون می باشد و عمق نفوذ آن از ۱ الی ۳ میلی متر قابل تنظیم است.

اما تنها از ۰٫۳ میلی متر انتهایی سوزن ها تابش رادیو فرکانسی صورت گرفته که قطری حدود ۲۰ میکرون دارد و در ناحیه درم قرار می گیرد و بقیه طول سوزن عایق می باشد.

آر اف فرکشنال سوزنی

فروش دستگاه آر اف فرکشنال باکیفیت

دستگاه آر اف فرکشنال باکیفیت

دستگاه آر اف فرکشنال باکیفیت در مراکز فروش در اختیار خریداران قرار می گیرد.

از همین رو خریداران می توانند با نرخ های عالی این نمونه از دستگاه را خریداری نمایند.

در حین انجام ار اف فرکشنال توسط سیستم فرکانس رادیویی اپیدرم پوست آسیبی نمی بیند و حرارت دستگاه تنها در بخش عمقی پوست تاثیر می گذارد.

به همین دلیل اثرات التهاب و قرمزی کمتری را پس از انجام آن می توان مشاهده کرد.

آر اف فرکشنال از اپیدرم عبور کرده و امواج رادیویی را به جهت افزایش بازسازی پوست مستقیما به درم منتقل کرده که منجر به کاهش چین و چروک، اسکار، اصلاح منافذ باز و… می شود.

فروش ویژه دستگاه آر اف فرکشنال باکیفیت

وارد کننده اصلی این دستگاه هر چند وقت یکبار شرایط ویژه ای را برای خریداران با تخفیفات فوق العاده فراهم می کند. شما خریداران عزیز می توانید از طریق پیگیری ما در کانال های اجتماعی موجود در این سایت از تخفیفات بهره ببرید و رضایت عالی از خرید خود را تجربه نماید.

دستگاه آر اف فرکشنال باکیفیت را می توان با قیمت های ویژه از مراکز فروش خریداری کرد.

وارد کننده اصلی این دستگاه هر چند وقت یکبار شرایط ویژه ای را برای خریداران با تخفیفات فوق العاده فراهم می کند. شما خریداران عزیز می توانید از طریق پیگیری ما در کانال های اجتماعی موجود در این سایت از تخفیفات بهره ببرید و رضایت عالی از خرید خود را تجربه نماید.

دستگاه جوانسازی آر اف فرکشنال وسیله ای ایده آل برای بازسازی پوست می باشد.

تکنولوژی رادیو فرکانسی یک طراحی جدید است که از طریق نفوذ و ورود سریع میکرونیدل ها در ناحیه هدف بدون ایجاد آسیب در ناحیه اپیدرم عمل جوانسازی و رفع چین و چروک پوست را انجام می دهد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما