خرید دستگاه آر اف زنان مولتی‌ پلار

دستگاه آر اف زنان مولتی‌ پلار مادام اکس یکی از دستگاه های پیشرفته می باشد و در درمان بسیاری از مشکلات زنانه کاربردهای بسیاری را دارد. شرکت آراد که به طور مستقیم به عرضه این دستگاه می پردازد سعی دارد که بهترین و با کیفیت ترین نوع این دستگاه‌ها را مطابق با فناوری های روز دنیا به بازارهای فروش عرضه نماید تا تمامی پزشکان بتوانند آن را خریداری کرده و جهت درمان انواع بیماریهای زنان از این دستگاه استفاده نمایند.

دستگاه آر اف زنان مولتی‌ پلار

 

قابلیت های دستگاه آر اف زنان مولتی‌ پلار

قابلیت های دستگاه آر اف واژینال در این قسمت میخواهیم شما را با چند قابلیت مهم دستگاه آر اف زنان مولتی‌ پلار مادام اکس آشنا کنیم و توضیح مختصری پیرامون این دستگاه و نحوه ی کار کردان به شما توضیح دهیم:

۱_اولین و مهم ترین قابلیتی که دارد باعث میشود که در همان جلسه ی اول که از این دستگاه استفاده میشود باعث بهبود بیماریهای مانند خشکی میشود و این دستگاه قابلیت این را دارد که باعث افزایش خون در محل واژن و لگن میشود که همین مورد باعث بهتر شدن روابط زناشویی می شود و به همین علت است که این دستگاه طرفداران زیادی را دارد.

۲_یکی از قابلیت های مهمی که این دستگاه دارد این است که می تواند از بروز بسیاری از بیماری های قارچی و ویروسی که میتواند در بارداری مشکل ایجاد کند می تواند جلوگیری کند و از این لحاظ اهمیت زیادی دارد و همچنین باعث افزایش مخاط در واژن میشود که این عامل در بهبود روابط زناشویی بسیار تأثیرگذار می‌باشد.

۳_از قابلیت های دستگاه آر اف واژینال می توانیم به این مورد اشاره کنیم که با استفاده از این دستگاه بانوان می توانند عمل های سرپایی واژن را با کمترین درد انجام دهند و این یکی از قابلیت های مهم این دستگاه به شمار می رود.

۴_از قابلیت مهمی و خاصی که این دستگاه دارد این است که بسیاری از بیماری های زنانه را بدون بی حسی انجام میدهد و این باعث شده است که اعتماد به نفس خانم ها در هنگام برقراری رابطه ی زناشویی بالا رود و بتوانند یک رابطه ی درستی را برقرار نمایند.

مکانیزم عملکرد دستگاه آر اف زنان مولتی‌ پلار

دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار

 • در دستگاه آر اف زنان مادام اکس حرارت در مرحله اول موجب انقباض عضلات می گردد که این انقباظ موجب بهبودی بیماری های مرتبط با شلی عضلات می گردد
 • بیماریهای که با دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار قابل درمان هستند عبارتند از
 1. افتادگی لگن
 2. عدم تقارن لابیا
 3. عدم کنترل ادرار
 4. رفع آتروفی ناحیه واژینال
 5. شلی دیواره واژن
 6. دیسپارونیا
 • مرحله دوم درمان : در بازه ۲ تا ۴ هفته بعد واکنش ترمولیز آغاز شده و بدن شروع به تولید کلاژن و فاکتورهای رشد می کند. در نتیجه
 1. رطوبت ناحیه تناسلی بیشتر می گردد
 2. تنگی بیشتر دیواره واژنی روی میدهد
 3. کاهش درد در هنگام تماس جنسی
 • افزایش دما به کمک آراف موجب بالا رفتن فعالیت لاکتوباسیل ها به عنوان باکتریهای مفید بدن می شود. این افزایش فعالیت باعث جلوگیزی از عفونت و تنظیم PH ناحیه کانال واژینال می گردد.

خرید دستگاه آر اف زنان مولتی‌ پلار

آر اف واژینال مادام اِکس

پزشکان و متخصصان زنان به علت قابلیت های بالایی که این دستگاه دارد این دستگاه را از شرکت آراد خریداری کرده و در مطب‌ها و بیمارستان‌ها از این دستگاه استفاده می نمایند. این شرکت این دستگاه را با بهترین کیفیت در اختیار خریداران قرار میدهد و خریداران می توانند دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار مادام اکس را با قیمت تولید کننده از طریق راه های ارتباطی که در این سایت وجود دارد به راحتی بتوانند با یک قیمت مناسب و مقطوعی و به راحتی محصول را خریداری نمایند و از آن استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما