خرید دستگاه پلاسما مدایون مدل S

خرید دستگاه پلاسما مدایون مدل S را می توانید از نمایندگی معتبر این محصول خریداری نمایید. دستگاه پلاسما جت مدایون به جرات می توان گفت یکی از بهترین پلاسما جت های موجود در بازار می باشد.  این دستگاه علاوه بر اینکه می توان به عنوان پلاسما گرم اعمالی مانند بلفاروپلاستی،  از بین بردن چین و چروک، برداشتن خال و… را با آن انجام داد می توان از پلاسمایی سرد آن جهت بهبود زخم، جوش های فعال و درمان لثه و … استفاده نمود.

دستگاه پلاسما مدایون

دستگاه پلاسما مدایون مدل S

دستگاه پلاسما مدایون

این دستگاه یکی از پیشرفته ترین دستگاه های پلاسما پزشکی می باشد که توسط کارشناسان و متخصصان توانمند ایرانی تولید شده است.صفحه لمسی این دستگاه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به آسانی و راحتی با دستگاه کار  کنید. برای هر قسمت صورت شخص منوی خاصی در نظر گرفته شده است که با توجه به آن قدرت پلاسما زیاد و یا کم می شود.توسط این دستگاه می تواند عمق نفوذ پلاسما را نیز به صورت دستی تنظیم کنید.

مشخصان فنی دستگاه پلاسما مدایون مدل s

دستگاه پلاسما مدایون

ماساژ دهنده قسمت پلاسما تراپی

دستگاه پلاسما مدایون

دستگاه مجهز به چند مدل اپیلیکاتور می باشد. این سر ی ها یا اپیلیکاتورها جهت ماساژ قسمت های که پلاسما تراپی انجام شده بکار  می رود تا بیمار  حس در د کمتری داشته باشد. این سر ی ها همر اه دستگاه داخل جعبه گذاشته می شود.

صفحه نمایش دستگاه پلاسما MEDAiON S

دستگاه پلاسما مدایون

دستگاه پلاسما جت مدایون مدل s دارای صفحه نمایش لمسی با کیفیت می باشد. در صفحه تاچ لمسی دستگاه قسمتی کار گذاشته شده است که برای اپراتور صدای لمس صفحه قابل تنظیم می باشد می تواند به دلخواه خود صدای صفحه را زیاد یا کم کند و یا حتی امکان خاموش کردن صدای لمس دستگاه بر ای کاربرد وجود دارد.نور  صفحه نمایش نیز  قابل تنظیم می باشد.در  قسمت تنظیمات امکان کار با دستگاه به سه زبان انگلیسی، فار سی، تر کی استانبولی وجود دارد.

منوی دستگاه پلاسما گرم مدایون مدل S

 

دستگاه پلاسما مدایون

د ر این قسمت منوی دستگاه تمام کار های که می توانید با دستگاه انجام دهید قرار داده شده است با انتخاب هر  گزینه دستگاه به صورت هوشمندانه عمل خواهد کرد. همچنین این تنظیمات را می تو ان به صورت دستی تغییر دادو شدت پلاسما را افزایش یا کاهش داد.با انتخاب گزینه Round Applicators، بااستفاده از سری های موجود در باکس صورت را ماساژ دهید.

با انتخاب حالت پرو مد (Pro Mode) در منو ی بالا میتوانید از بهترین حالت پلاسما نیز استفاده کنید و میتوانید عمق نفوذ پلاسما را نیز افزایش و یا کاهش دهید البته این قابلیت نیز در دیگر حالت ها نیز وجود دارد.

دستگاه پلاسما مدایون

در  دستگاه پلاسما جت مدایون مدل S منوی پلاسمای سرد وجود دارد. با انتخاب این کارایی دستگاه می توانید پس از انجام پلاسمایی گرم، از پلاسمای سرد جهت کاهش التهاب و بهبود زخم ها استفاده کنید تا هم درد را کاهش دهید و هم به التیام میکروبرن های موجود روی موضع مورد درمان کمک نمایید. میزان شدت پلاسمای سرد نیز مانند پلاسمای گرم قابل تنظیم می باشد.

خرید دستگاه پلاسما مدایون مدل S

خرید دستگاه پلاسما مدایون مدل S را می توانید با حداقل هزینه و با قیمت درب کارخانه خریداری نمایید. آموزش و نصب دستگاه در  کلینیک شما هر کجای ایران باشید بر عهده کار شناسان ماست. دستگاه دارای ۱۸ ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. تحویل دستگاه فوری می باشد. پس از ثبت سفارش شما ۴-۷ روز کاری زمان تحویل دستگاه می باشد. چنانچه سوالی در رابطه با این دستگاه دارید می توانید از طریق کانالهای ارتباطی موجود در این سایت با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت کاری به شما پاسخ دهیم. درج نظرات شما در قسمت دیدگاه باعث خرسندی ما خواهد شد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما