توزیع پلاسما فایربولت پلاس بدون ریسکPIH

پلاسما فایربولت پلاس بدون ریسکPIH یکی از انواع دستگاه هایی می باشد که دارای ویژگی منحصر به فرد است و افراد زیادی را جذب خود کرده است.
تولید پلاسما فایربولت پلاس در ایران انجام می شود. این دستگاه دارای مجوز CE اروپا می باشد. در حالا حاضر در کشور اسپانیا در تعداد بالا این محصول در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.ما تنها شرکتی هستیم که در حوزه صادرات این دستگاه به کشورهای مختلف در حال فعالیت هستیم و امکان ارسال به سایر کشورها را دارا می باشیم. ما توزیع این محصول را به صورت عمده و تکی در بازار آغاز کرده ایم تا همه افرادی که قصد خرید نمونه را دارند، بتوانند آن را که با کیفیت بالا و قیمتی مناسب تهیه نمایند. و باید ذکر کنیم که در ایران هم به صورت گسترده امکان ارسال به تمام نقاط وجود دارد.

توزیع پلاسما فایربولت پلاسبدون ریسکPIH

فرکانس پلاسما فایربولت پلاس

فرکانس پلاسما فایربولت پلاسبدوندستگاه پلاسما یکی از تجهیزات پزشکی است که برای زیبایی و درمان بسیاری از بیماری‌های پوستی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و برندهای مختلف این نمونه را به بازار عرضه می شود و آشنایی بیشتر با این دستگاه می تواند، به افراد کمک کند که نمونه با کیفیت را خریداری کنند که قیمتی مناسب داشته باشند و عملکرد آنها نیز در سطح بالایی باشد.
در این قسمت با ما همراه شوید تا با دستگاه پلاسما فایربولت پلاس بدون ریسکPIH بیشتر آشنا شوید، این نمونه‌ها :

  • برای این دستگاه اصول استانداردها کاملاً رعایت شده است و افراد بدون هیچگونه نگرانی می توانند مشکلاتی مانند چین و چروک،خال برداری و جراحی های کوچک،را با این دستگاه انجام بدهند.
  • سنسوری برای فرکانس در دستگاه فایربولت پلاس  تعبیه شده است که آنرا کنترل می کند؛ به گونه ای که هنگامی که جریان الکتریسیته با فرکانس پایین از دستگاه عبور می‌کند، این سنسور با توجه به حساسیتی که دارد، کاملا از آن محافظت می نماید.
  • فایربولت پلاس با فرکانس های بالا نیز کار می کند و عملکرد عالی خود را به نمایش گذاشته است و هنگامی که از این دستگاه استفاده می‌شود، افراد اصلا حس برق گرفتگی نخواهند داشت.

قابل ذکر است به این نکته اشاره کنیم که علاوه بر سنسوری که در بالا به آن اشاره شد، این دستگاه دارای سنسور های دیگری نیز می باشد که از آن در رابطه با ولتاژ، تغییرات دما، عبور جریان اضافه و غیره از دستگاه محافظت به عمل می‌آورند.

قیمت پلاسما فایربولت پلاس بدون ریسکPIH

قیمت پلاسما فایربولت پلاس بدون ریسک PIH بر اساس ارزش افزوده محصول تعین می شود. اما با توجه به کیفیت  این دستگاه سعی  می شود که مناسب ترین قیمت برای مصرف کننده در نظر گرفته شود. دستگاه پلاسما فایربولت با ایجاد میکروبرن سفید رنگ بین پزشکان و بیماران طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است. دستگاه فایربولت دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما