فروش دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX

دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX جدید ۲۰۲۱ که به لیزر دکا معروف شده است ساخت کمپانی دکا ایتالیا است. در دو کدل در بازار وجود دارد. مدل AX , AY که هردو hair removal laser  هستند با این تفاوت مدل AY جهت درمان عروق مانند رگ های واریسی مورد استفاده قرار می گیردو عرضه کننده این دستگاه همواره سعی نموده است تا با استفاده از انواع روش های فروش، شرایط ساده و آسانی را برای مشتریان خود فراهم سازد تا بتوانند به راحتی و با کمترین هزینه کالای مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایند.

توزیع دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX جدید

مشخصات دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۲۱

دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX جدید مشخصات دستگاه لیزر الکساندرایت  دکا موجب شده تا این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه برتری داشته باشد. اینک به چند مورد از مهم ترین ویژگی های دستگاه لیزر الکساندرایت می پردازیم تا شما را برای انتخاب بهتر راهنمایی کنیم.

  • این دستگاه هیچ گونه درد و التهابی را بر روی پوست ایجاد نمی کند و بیمار حین انجام لیزر راحت و آسوده خواهد بود.
  • با هر شات از دستگاه لیزر الکساندرایت دکا منطقه وسیعی از پوست در معرض لیزر قرار می گیرد که سبب می شود انجام لیزر با سرعت بیشتر و در تعداد جلسات کم تر انجام شود.
  • این دستگاه برای تمامی پوست ها اعم از پوست تیره و روشن مناسب است.
  • کار با دستگاه لیزر الکساندرایت دکا بسیار راحت و آسان است.
  • این دستگاه دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد.
  • حمل و نقل و جا به جایی دستگاه لیزر الکساندرایت دکا بسیار آسان است،
  • دارای دو مدل هندپیس است که یک هندپیس غیر تماسی است و یک هندپیس تماسی برای افرای که به درد خیلی حساس هستند.

 

قیمت خرید دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX

دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX قیمت خرید دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AX مدل ۲۰۲۱ به فاکتور های متعدد بستگی دارد. یکی به مدل دستگاه که خریداری می کنید و یا نرخ دلار روز و یا اینکه شرکت برای محصولات تخفیف یا جشنواره گذاشته باشد وتخفیفات ویژه قرار داده، بستگی دارد. اما در حال حاضر قیمت

امروزه کار خرید و فروش کالا ها بسیار راحت شده است و تمامی فعالیت های مربوط به خرید و فروش و پخش به صورت اینترنتی انجام می گیرد. فروش دستگاه لیزر نیز به همین صورت است، فروش اینترنتی سبب شده تا این محصول با قیمت ارزان تری در دسترس مردم قرار بگیرد. زیرا از این طریق شما نیاز نیست مسافت طولانی را طی کنید و مجبور به پرداخت هزینه سنگین باشید با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید از بازار مطلع شود و قیمت محصولات را استعلام بگیرید. و حتی با بررسی تمام جوانب خرید خود را انجام دهید یا تنها برای بستن قرار داد نهایی در شرکت حضور پیدا کنید و خرید را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما