تامین کننده دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار

دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار برای جوانسازی و لیفت در ناحیه داخلی ژینیتال و لایه خارجی ژینیتال قابل استفاده است. ما در این مقاله یکی از بهترین تکنولوژی های برتر در حوزه زنان را به شما معرفی خواهیم کرد.یتکنولوژی آر اف یکی از تکنولوژی های برتر در درمان  و زیبایی است که شکی در کاربرد و کارائی آن نیست و محافل علمی متعدد بر کارائی و ایمنی این درمان بخصوص در حوزه بی اختیاری ادرار و افتادگی لگن ،عدم تقارن لابیا،رفع آتروفی ناحیه واژینال و … استفاده می گردد.یکی از دستگاه های جدید جهت زیباسازی واژن، دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار بوده که توسط تامین کننده این محصول در اختیار متقاضیان و کلینیک های زیبایی زنان قرار می گیرد. دستگاه مولتی پلار قابلیت تنظیم داشته و مجهز به چند سنسور مخصوص است که مشکلات ناشی از افتادگی پوست واژن، افتادگی مثانه و عدم تقارن لابیا و سایر مشکلات مربوط به واژن را برطرف می کند.

تامین کننده دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار

چرا آر اف و امواج آراف ایمن است؟

 • امواج آر اف بازه۲% تا ۴۰ مگاهرتز از امواج رادیوییاست، که کاربرد های زیادی در پزشکی بخصوص زیبایی و زنان دارد.
 • این امواج با ورود به بافت موجب ارتعاش مولکول های قططبی نظیر مولکول آب می شود و گرما در بافت ایجاد می شود.
 • بسته به اینکه میزان انرژی آر اف در چه محدوده ایست، می تواند تغییرات گرمایی زیر را انتظار داشت:
 1. جهت برش و حذف قسمتی از بافت
 2. جهت هموستازیز و بند آمدن جریان
 3. تاثیر بر روی ساختار سوم کلاژن
 4. جهت شروع فرایندهای فیزیولوژیک

که دو روش آخر کاملا غیر تهاجمی هستند

 • امواج رادیوی آر اف بازه ۰٫۲ تا ۴۰ مگاهرتز از امواج رادیویی است،که کاربردهای زیادی در پزشکی دارد.
 • این امواج با ورود به بافت موجب ارتعاشات مولکول های قطبی نظیر مولکول آب می شودو گرما در بافت ایجاد می شود.
 • میزان گرمایی تولید شده بر اساس انرژی دستگاه متفاوت می باشدو از ۴۰ تا ۶۰درجه سانتی گراد می باشد.

دقت بالا دستگاه آر اف واژینال

دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار

دستگاه آر اف واژینال یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌ های پزشکی بوده که با امواج رادیویی جهت درمان مشکلات واژن استفاده می‌ شود. این دستگاه با فرکانس بالایی که ایجاد می‌ کند، به قسمت های داخلی و خارجی واژن برخورد کرده و تاثیرات مثبت روی آنها می گذارد.

در فناوری مادام اکس، امواج آر اف تاثیرگذار، با فرکانس بالا توسط الکترودهای ایمن بخش های داخلی و خارجی واژن را تحت تاثیر قرار می دهند و موجب تاثیرگذاری در این نواحی می گردند.

دستگاه مادام اکس می تواند با داشتن امواج مولتی پلار و مونوپلار  دمای لایه های زیرین و عضلات را افزایش داده و تاثیرگذاری درمانی خود را داشته باشد.

جهت افزایش ایمنی دمای پروب نیز توسط ۴ سنسوور ویژه در حین درمان بررسی شده و توسط سیستم هوشمند کنترل می شود.

درمان با دستگاه مادام اکس وهیچ گونه عوارض جانبی نیز از خود نشان نداده است.

دقت بالا دستگاه آر اف واژینال باعث شده که اغلب مشکلات واژینال به خوبی درمان شود. مشکلاتی همچون افتادگی پوست واژن، افتادگی مثانه، عفونت و درد در هنگام تماس جنسی برطرف می گردد. امواج دستگاه آر اف باعث تحریک کلاژن سازی در بخش واژن شده و باعث جوان سازی و افزایش رطوبت در دیواره واژن می گردد. همچنین با تغییر ph در این محیط مشکلاتی همچون عفونت را از بین می برد.

این دستگاه ها به صورت هندپیس داخلی و خارجی بوده که پزشک با استفاده از آنها به راحتی می تواند زیبا سازی واژن را بدون بروز خطا انجام دهد. این دستگاه دقت بسیار بالایی در جوان سازی ناحیه تناسلی داشته که بهترین جایگزین برای لابیاپلاستی می باشد که مجهز به سنسور مخصوص دما بوده و بر روی عضلات دیواره واژن و لگن اثربخشی بسیار مثبتی خواهند گذاشت.

قیمت دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار

قیمت دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار امروزه استفاده از دستگاه آر اف یک روش غیر تهاجمی برای درمان مشکلات بانوان است که معمولاً بانوان بر اثر عوامل بسیار مختلفی همچون زایمان، پیری، یائسگی و تغییرات هورمونی باعث تخریب دیواره واژن می شوند که مشکلات متعددی را به همراه دارد.

مکانیزم عملکرد مادام اکس به این صورت است که حرارت ایجاد شده توسط دسگاه در مرحله اول موجب انقباض عضلات می گردد که این انقباض موجب بهبود بیماری های مرتبط با شلی عضلات می گردد. بیماری های مانند :

 1. افتادگی لگن،
 2. عدم تقارن لابیا،
 3. عدم کنترل ادرار،ر
 4. فع آتروفی ناحیه واژینال،
 5. شلی دیواره واژن،
 6. دیسپارونیا

مشتریان عزیز می توانند برای اطلاع از قیمت جدید این دستگاه از طریق کانال های ارتباطی با ما تماس بگیرند. کارشناسان فروشی که در این بخش وجود دارد تمام سوالات و ابهاماتی که در ذهن شما درباره این دستگاه وجود دارد را به خوبی پاسخگو است که می توان از این طریق، محصول مورد نظر را با اطلاعات دقیق تر سفارش داد و در سریع ترین زمان دریافت نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما