بهترین قیمت آر اف فرکشنال سوزنی

آر اف فرکشنال سوزنی دستگاهی ایده آل برای زیبایی پوست است و می تواند برای بسیاری از مراکز زیبایی عالی باشد این دستگاه یکی از دستگاه های پایه برای تاسیس یک کلینیک می باشد زیرا جواب دهی و کارایی های مختلف آن سبب شده شماذ بتوانید برای هر رنج سنی که به کلینک یا مطب شما مراجعه می کند قابل استفاده باشد. بنابراین یکی از محصولاتی است که بازگشت سرمایه خوبی برای تاسیس یک کلینیک دارد. به همین دلیل شما می توانید با بهترین قیمت ممکن این دستگاه را برای خود درخواست دهید و از ان برای تامین رضایت مراجعه کنندگان خود برای انجام زیبایی پوست استفاده کیند.

بهترین قیمت آر اف فرکشنال سوزنی

دستگاه آر اف فرکشنال چیست؟

دستگاه آر اف فرکشنال چیست؟ دستگاه آر اف فرکشنال از جدیدترین دستگاه های جوان سازی پوست در حال حاضر است که روشی مطمئن و غیر تهاجمی می باشد به این معنی که نیازی به تخریب پوست ندارد و قادر است بدون ریسک عمل جراحی و عوارض آن نتایج عالی را به بیمار ارائه کند؛ در استفاده از این دستگاه از امواج رادیویی با طول موج مشخص استفاده می شود که به لایه‌ وسطی پوست رسوخ کرده و باعث می شود تا کلاژن سازی تحریک شود.

اساس فعالیت دستگاه آر اف فرکشنال از طریق تاثیر بر لایه‌های رویی یا عمقی پوست می باشد چون پوست شامل چند لایه است که اولین و سطحی ترین آن اپیدرم نام دارد و در زیر اپیدرم لایه‌ی درم قرار دارد که در فرآیند پیری همین لایه تحلیل می‌رود و باعث پیر شدن پوست می‌شود و این دستگاه با دو کار به جوان سازی پوست کمک می کند :

۱. تحریک ترشح کلاژن :تابش امواج رادیوفرکانسی به لایه‌ی درم باعث تحریک تولید کلاژن توسط آن می‌شود و این پروتئین مهم ساختاری در بافت پوستی تولید و باعث قوام و زیبایی پوست می شود چون انرژی این امواج رادیویی در لایه درم به حرارت تبدیل می‌شود و بالا رفتن دما یکی از عوامل تحریک کننده ساخت کلاژن‌ است.

۲. فعال کردن فیبروپلازی : بافت‌های فیبروزی در پوست باعث تحریک تولید کلاژن شده و به گونه ای عمل می کند که این رشته‌های پروتئینی کوتاه‌تر و مستحکم‌تر شوند و وقتی بافت فیبروز قوی ایجاد شود تولید کلاژن افزایش می یابد و زخم ها یا چین و چروک ها رفع می شوند و این دستگاه به گونه ای عمل می کند تا این بافت قوی تر شود.

مرجع خرید آر اف فرکشنال سوزنی

مرجع خرید آر اف فرکشنال سوزنی در صورتی که قصد تهیه و خرید آر اف فرکشنال سوزنی را دارید و می خواهید این دستگاه را به دست آورید و با انواع دستگاه آر اف فرکشنال موجود در ایران آشنا شوید می توانید با ما از طریق کانال های ارتباطی موجود در این سایت ارتباط بگیرید. و استعلام قیمت را انجام داده و از مشخصات فنی و نحوه عملکرد دستگاه به خوبی باخبر شوید و در نهایت ثبت سفارش آن را انجام دهید. آموزش و نصب دستگاه در محل کار شما انجام خواهد شد. و محصولات ما یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش را شامل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما