بازار صادرات دستگاه آر اف واژینال مونو پولار

دستگاه آر اف واژینال مونو پولار یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها در دنیا است. که توانایی های بسیاری دارد. مانند: خشک،افتادگی رحم،بی اختیاری ادراری، جوان سازی واژن و روش هایی اثر گذار و بدون جراحی برای واژینو پلاستی و لابیا پلاستی را دارد. در ادامه به توضیح این محصول میپردازیم.

بازار صادرات دستگاه آر اف واژینال مونو پولار

عملکرد دستگاه آر اف واژینال چگونه است؟

عملکرد دستگاه آر اف واژینال چگونه است؟ عملکرد دستگاه به گونه ای است که از امواج رادیو فرکانسی برای درمان استفاده میکند، که روشی بسیار امن و بدون ریسک و عوارض جانبی میباشد. امواج این دستگاه با امواج لیزر بسیار متفاوت است و نباید این دو را باهم اشتباه گرفت. در این روش از هیچ گونه بی هوشی ای استفاده نمیشود و طول درمان بین ۳۰تا ۳۵ دقیقه طول میکشد.

بهبودی در همان جلسه اول نمایان میشود ولی نتیجه اصلی ان بعد از یک ماه کاملا نشان داده میشود. تعداد جلسات درمانی را میتوان هر سه تا چهار هفته تکرار کرد.

بانوان میتوانند برای درمان تنگی واژن بلافاصله با استفاده از دستگاه آر اف تحت درمان قرار گیرند و نتایج درمان را دریافت کنند.از این دستگاه همانطور که گفته شد برای درمان بی اختیاری ادرار و خشکی واژن استفاده میشود.

دستگاه آر اف مونو پلار و مولتی پلار دارای دو هندپیس میباشد.برای جوانسازی، لیفت، و تقارن سازی خارج واژن، از هندپیس مولتی پلار استفاده میشود.

عملکرد این دستگاه به گونه ای است که پس از اینکه به عضلات واژن نفوذ کرد،گردش خون، ساخت عروق جدید و تغذیه ی بافت واژن را بهبود میدهد، و تولید کلاژن و الاستین مورد نیاز برای استحکام ساختار واژن را تحریک میکند و سبب بهبودی واژن میشود، در نتیجه بیماری برطرف میشود.

مزایای دستگاه آر اف عبارتند از: عدم وجود دوران نقاهت پس از استفاده از این دستگاه، امکان انجام نزدیکی بلافاصله پس از استفاده از این دستگاه، طول دوره عمومی بسیار کم، مدت زمان بسیار کم، عدم وجود محدودیت سنی، یکبار مصرف بودن اسپکولوم در هر بار استفاده، بهبود وضعیت واژینیموس و ارگاسم در زنان، و مقرون به صرفه بودن این دستگاه نسبت به لیزر و جراحی ترمیمی.

در بازار دستگاه آر اف انواع جدیدی نیز وجود دارند که شامل: تک قطبی های متعدد، سه قطبی ، هشت قطبی و … میشوند.

این دستگاه ساخت دست متخصصان توانمند ایرانی است و به اتحادیه اروپا و سایر کشور های دنیا صادر میشود.این دستگاه دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

تولید کننده دستگاه آر اف واژینال مونو پولار

تولید کننده دستگاه آر اف واژینال مونو پولار تولید کننده دستگاه کشور ایران میباشد که به سایر کشورها هم صادر میشود. قیمت این دستگاه مانند دستگاه های دیگر بسته به کیفیت ان متفاوت است.

امکان خرید این دستگاه برای مشتریان به صورت نقدی و اقساطی در ایران وجود دارد، خریداران میتوانند به صورت انلاین از سایت ما خرید کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما