قیمت آر اف واژینال مادام اِکس

آر اف واژینال مادام اِکس  از خانواده دستگاه های آر اف می باشد. که از نظر ایمنی و سلامت و جواب دهی در جوامع عملی به اثبات رسیده است. هر دستگاهی نقاط قوت و ضعفی دارد . در واقع می توان گفت که هیچ دستگاهی بی عیب نیست زیرا همه ساخته دست انسان هستند. دستگاه آر اف واژینال هم از این امر استثنا نیست اما در کنار نقاط ضعف نقاط قوت بسیاری نیز دارد که آن را نسبت به مدل های مشابه برتری داده است و یکی از دستگاه های پر کاربرد در حوزه زنان و بیماریهای مانند بی اختیاری ادراری، احساس خشکی واژن ،کاهش آتروفی واژن و… .و فرد تحت درمان از همان جلسات اول احساس بهبودی را حس خواهد کرد.

شرکت پخش آر اف واژینال مادام اِکس

کارایی فوق العاده آر اف واژینال

دستگاه آر اف واژینال مولتی‌ پلار

امروزه فناوری های گسترده و قابل توجهی در صنایع پزشکی کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از مهم ترین آن ها استفاده از امواج رادیوفرگانسی آر اف واژینال می باشد که در کیفیت های متفاوتی بوده و از آن ها برای کاربرد های فراوانی در پزشکی استفاده می شود. کارایی آر اف بسیار زیاد است.

یکی از راه های بسیار مهم در تشخیص آر اف واژینال اصل نحوه عملکرد منحصر به فرد آن ها می باشد به طوری که استفاده از آن ها در پوست انسان بوده و به صورت کلی سبب جوان سازی پوست به شکل قابل توجهی می شود زیرا استفاده از امواج آر اف واژینال سبب خواهد شد تا بافت های پوست به شکل قابل توجهی سفت شده و در نتیجه در باز شدن محفظه های پوست موثر خواهد بود.

هم چنین یکی دیگر از راه های تشخیص آر اف واژینال مرغوب و درجه یک کارایی ها و همین طور امکاناتی است که این محصول دارا می باشد به شکلی که بررسی های انجام شده نشان می دهد که این نوع از امواج آر اف می تواند در از بین بردن بافت های چربی ایجاد شده در پوست نیز بسیار موثر باشد و در نتیجه می تواند در ایجاد پوست های صاف و بدون لکه نیز موثر باشد به طوری که استفاده از آن ها بدون هیچ گونه عوارض جانبی در انسان می باشد.

دستگاه آر اف واژینال مادام اکس دارای دو هندپیس داخلی و خارجی است. که کاملا منحصر بفرد هستند. هندپیس نواحی داخلی با پروب کاملا استریل و یکبار مصرف و البته کاملا قابل رهگیری می باشد.هندپیس خارجی با رو کش سیلکونی مخصوص جهت استعمال در نواحی خارجی تعبیه شده است. طراحی هندپیس ها کاملا ارگونومیک بوده و کاربر پسند می باشد.جنس فلز بکار رفته در هندپیس ها از استیل پزشکی ۳۱۶ به عنوان الکترودهای زیست سازگار آر اف در پروب ها بهره گرفته شده است.

مرجع خرید آر اف واژینال مادام اِکس

مرجع خرید آر اف واژینال مادام اِکس

آر اف واژینال مادام اِکس دارای مجوز تولید اتحادیه اروپا یعنی CE می باشد.همچنین مجوز تولید اداره تجهیزات پزشکی و استاندارد را دارا می باشد. و این ها مزیت های برتر برای یک محصول تولیدی می باشد. دستگاه آر اف واژینال مادام اِکس درای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.آموزش و نصب توسط کارشناسان شرکت انجام می شود. امکان خرید به صورت نقد و اقساط وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما